*****AGROforum*****
Poštovanje!

Drago nam je što ste odlučili postati član našeg foruma i želimo Vam ugodno druženje!



Pozzz!


Sretan ulazak Hrvatske uz EU Dobrodosaoh

''Vaš *****AGROforum*****''





Join the forum, it's quick and easy

*****AGROforum*****
Poštovanje!

Drago nam je što ste odlučili postati član našeg foruma i želimo Vam ugodno druženje!



Pozzz!


Sretan ulazak Hrvatske uz EU Dobrodosaoh

''Vaš *****AGROforum*****''



*****AGROforum*****
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan ulazak Hrvatske uz EU

+2
LUKA
pege25
6 posters

Go down

Sretan ulazak Hrvatske uz EU Empty Sretan ulazak Hrvatske uz EU

Postaj by pege25 pon 01 srp 2013, 06:02

Evo dragi seljaci čestitam vam prvi dana lijepe naše u EU Sretan ulazak Hrvatske uz EU 157462133 

 Što očekujemo bolje a što gore po nas seljake u istoj????


Još jednom sve najbolje za ulazak uz ovu krasnu pjesmicu cheers 

pege25
pege25
Administrator
Administrator

Član od : 25.11.2011
Lokacija : Valpovo

https://agro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sretan ulazak Hrvatske uz EU Empty Re: Sretan ulazak Hrvatske uz EU

Postaj by LUKA pon 01 srp 2013, 13:16

šta reč pjesma sve govori
LUKA
LUKA
Administrator
Administrator

Član od : 21.05.2013

[Vrh] Go down

Sretan ulazak Hrvatske uz EU Empty Re: Sretan ulazak Hrvatske uz EU

Postaj by zelenko uto 02 srp 2013, 04:39

Ja ne očekujem ništa bolje, samo se nadam da bi se ovi naši političari mogli malo dovesti u red , a ne da nas kradu, već da ih ta famozna eu nauči neke pameti, a MOŽDA budu sad i poticaji na vrijeme i u cijelosti Very Happy
zelenko
zelenko
Administrator
Administrator

Član od : 12.05.2013
Lokacija : Međimurje-Šenkovec

[Vrh] Go down

Sretan ulazak Hrvatske uz EU Empty Re: Sretan ulazak Hrvatske uz EU

Postaj by pege25 uto 02 srp 2013, 06:27

Pazi ..šalu na stranu biće sigurno bolje negoli sad ..i to baš što veliš najviše će se osjetiti u nekom redu..očekujem redovitije plače a ne i veče ...očekujem redovitije i u cijelosti isplate poticaja ..očekujem brže i lakše i s manjim kamatama kreditne linije ....očekujem jeftiniji repromaterijal jer s time postajem ravnopravan u utrci za prodajom mojih proizvoda jeftinije a samim time i konkurentnim na eu tržištu...očekujem brzu i redovitu naplatu potraživanja u svim sektorima ...očekujem manju birokraciju kod bilo kojeg oblika otvaranja opg-a ,obrta ,poduzeća ili bilo kojeg drugog vida poslovnog subjekta...očekujem bolju zaštitu i brigu za okoliš...več sam potez ne paljenja i ne bacanja istih po kanalima boca od otrova po njivama smo napravili veliku stvar.

Tako sve u svemu ne očekujem velike pomake u standardu ali očekujem gore navedeno da če se ostvariti kroz određeni period koji će indirektno utjecati na bolje ili?


Sve u svemu veselim se potajno što smo postali jedna od zvijezda.
pege25
pege25
Administrator
Administrator

Član od : 25.11.2011
Lokacija : Valpovo

https://agro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sretan ulazak Hrvatske uz EU Empty Re: Sretan ulazak Hrvatske uz EU

Postaj by renault155 uto 02 srp 2013, 08:40

Rekli su da če vani bit jeftiniji traktori,a djelovi skuplji
renault155
renault155
Član u usponu
Član u usponu

Član od : 14.05.2013

[Vrh] Go down

Sretan ulazak Hrvatske uz EU Empty Re: Sretan ulazak Hrvatske uz EU

Postaj by falky uto 02 srp 2013, 13:02

pege25 je napisao/la:Pazi ..šalu na stranu biće sigurno bolje negoli sad ..i to baš što veliš najviše će se osjetiti u nekom redu..očekujem redovitije plače a ne i veče ...očekujem redovitije i u cijelosti isplate poticaja ..očekujem brže i lakše i s manjim kamatama kreditne linije ....očekujem jeftiniji repromaterijal jer s time postajem ravnopravan u utrci za prodajom mojih proizvoda jeftinije a samim time i konkurentnim na eu tržištu...očekujem brzu i redovitu naplatu potraživanja u svim sektorima ...očekujem manju birokraciju kod bilo kojeg oblika otvaranja opg-a ,obrta ,poduzeća ili bilo kojeg drugog vida poslovnog subjekta...očekujem bolju zaštitu i brigu za okoliš...več sam potez ne paljenja i ne bacanja istih po kanalima boca od otrova po njivama smo napravili veliku stvar.

Tako sve u svemu ne očekujem velike pomake u standardu ali očekujem gore navedeno da če se ostvariti kroz određeni period koji će indirektno utjecati na bolje ili?


Sve u svemu veselim se potajno što smo postali jedna od zvijezda.

Rođo de ti ovo opet pročitaj, i onda mi odgovori dali mi živmo u istoj državi?

Meni nije isplaćen poticaj cca 50 000 kn, imam porez na dohodak 58 000 i dobijem riješenje da moram u roku 8 dana platiti ili mi blokiraju sve račune zbog duga, sada se ja pitam a kome ću ja blokirati račune zbog dugopvanja prema sebi cca 200 000 kn??? Banda komunistička ... (rođo suzdrži se komentara na zadnju rečenicu)
falky
falky
Administrator
Administrator

Član od : 30.04.2013

[Vrh] Go down

Sretan ulazak Hrvatske uz EU Empty Re: Sretan ulazak Hrvatske uz EU

Postaj by pege25 uto 02 srp 2013, 16:21

Slušaj rođo falky za sve to su krivi tvoji HDZ-ovci ..banda lopovska a ne moje komunjare..oni su bili ti koji su nas pokrali pa sad moje komunjare nemaju novaca da nam isplate..stoga pljuj ti po svojima a ne mojima Laughing 

Ma sve su to moj dobri i pošteni ko što sam sam rođo lopovi i idioti ..jebe se njima za narod oni brinu samo da njima bude dobro...stoga dajmo više optimizna u životu jer u protivnom možemo samo poluditi i otići u 3 PM.

Ne daj bože i druže tito samo gore negoli nam sada i daj nam zdravlja budemo mi sve to preživjeli ne moš ti baš seljaka tako lako sjebati jer je isti naučio živjeti skromno i pošteno ...e tome se nadam da će nam EU donjeti baš to malo više poštenja negoli do sada ili se grdno varam.

Tako rođo pusti ti prošlost od nje nikad niko nije živio nego samo gledat u budučnost i glavom kroz zid ..šta mi sad možemo tu što nam nisu dali sad te poticaja ...ama baš ništa osim da podvijemo rep i da gledamo kako dalje i kao se izvući iz tih govana u koje smo se velika većina sami uvalil..sad moramo biti pametni i sposobni i preživjeti ovo..meni je ovo mačiji kašalj pa ja oduvjek živim ni na nebu ni na zemlji i jebe mi se živo ...gore mi nemože biti negoli prije sam se uhvatio poljoprivrede jer sam sad i uvijek bio niko i ništa ..tako ako propadnem biću na socijali ili ću raditi za nekog bogatog privatnika i sve pet ..meni dobro kako gods okreneš neka samo bude zdravlja i piva i sve pet Very Happy
pege25
pege25
Administrator
Administrator

Član od : 25.11.2011
Lokacija : Valpovo

https://agro.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Sretan ulazak Hrvatske uz EU Empty Re: Sretan ulazak Hrvatske uz EU

Postaj by Andrejjj čet 25 srp 2013, 14:27

Nenadam se nicem boljem, jer ima tu dosta dobri a i losi stvari...tako da pred nama je da se uvjerimo.
Andrejjj
Andrejjj
Član

Član od : 23.07.2013

[Vrh] Go down

Sretan ulazak Hrvatske uz EU Empty Re: Sretan ulazak Hrvatske uz EU

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.